Увага!

Магазин працює з 09:00 до 15:00. Довідки за телефоном:

☎ (095) 137 80 27

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть рашистам!

search

Шлифмашина угловая INTERTOOL WT-0366

Тип двигуна безщітковий
Діаметр посадкового отвору     22,2 мм
Акумулятор Li-ion
Гарантія 3 роки
Напруга 20 В
Діаметр диску 125 мм
Ємність акумулятора 4,0 Ач
оберти холостого ходу 10 000 об/хв
Вага 2,550 кг
help_outlineЗапитати про товар
Шлифмашина угловая INTERTOOL WT-0366

Шлифмашина угловая INTERTOOL WT-0366

 

Акумуляторна кутова шліфмашина WT-0366 має відмінну продуктивність за невеликих розмірів. Цей незамінний інструмент для різки, зачистки чи шліфовки працює від Li-Ion батареї 4 Аг і ні чим не поступається продуктивністю мережевим аналогам.

Безщітковий двигун
Завдяки відсутності колектора, двигун показує ККД близький до 90%, т. як. не має механічних втрат і не зношується. У порівнянні зі щітковими аналогами, безщіткова конструкція не схильна до перегріву і іскрення. Висока енергоефективність дозволяє збільшувати час роботи на одному заряді батареї до 50%.

Функціонал
Швидкість обертання 125 мм диска досягає 10000 об/хв., що дозволяє швидко і легко здійснювати пропили глибиною до 30 мм. Можливість фіксації пускової кнопки в натиснутому положенні значно полегшує виконання великих об'ємів робіт. Завдяки посадковому місцю 22.2 мм шліфмашина сумісна з більшістю відрізних і зачисних дисків, а кнопка блокування шпинделя забезпечує швидку заміну оснащення.

Безпека і надійність
Система плавного пуску забезпечує максимальний контроль над інструментом і виключає ривки під час запуску. Швидкозатискна фіксація кожуха дозволяє швидко замінити положення кожуха для захисту оператора від іскор. Ефективне відведення тепла від ключових елементів забезпечується системою обдування і металевим кожухом редуктора. Надійність інструмента підтверджується гарантією 3 роки, що надається на серію електроінструмента STORM.

Зручність
Максимально комфортна робота забезпечується малою вагою пристрою і невеликими габаритами. Основна рукоятка КШМ має повністю прогумоване покриття, що покращує контроль наді інструментом і виключає вислизання його з рук. Додаткова рукоятка має гумове покриття і може бути встановлена в трьох положеннях, гарантуючи зручність виконання робіт в обмеженому просторі. Ключ для затиску/відкручування оснащення фіксується всередині бокової рукоятки. Шліфмашина працює від акумулятора, що дозволяє використовувати її в "польових" умовах, незалежно від електромережі.

Комплектація

  • акумуляторна кутова шліфмашина WT-0366 - 1 шт.
  • додаткова рукоятка з ключем для заміни оснащення - 1 шт.
  • кейс для транспортування - 1 шт.
  • акумулятор ємністю 4 Аг - 1 шт.
  • зарядний пристрій 4 А - 1 шт.

Сумісні акумулятори і зарядні пристрої
Для тривалої роботи без перерви на зарядку акумулятора чи у разі виходу з ладу комплектного ЗП чи АКБ, Ви завжди можете докомплектувати і додатково придбати змінні акумулятори і зарядні пристрої:

WT-0366

Можливо вам також сподобається

Коментарі (0)

Останні відгуки в Google про нас