Увага!

Магазин працює з 09:00 до 15:00. Довідки за телефоном:

☎ (095) 137 80 27

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть рашистам!

search

Пила сабельная Intertool DT-0400

Клас захисту II
Номінальна напруга 230 В
Частота мережі 50 Гц
Хід пилки 20 мм
Потужність 710 Вт
Швидкість обертання 0-2800 об/хв
Максимальна глибина пропилу     сталь 5, дерево 115 мм
Вага 2,750 кг
help_outlineЗапитати про товар
Пила сабельная Intertool DT-0400

Пила сабельная Intertool DT-0400

 

Шабельна пила або ножівка – це універсальний інструмент, виконує функції болгарки, лобзика, а також циркулярки. Звісно, в повній мірі вона не зможе повноцінно замінити їх, але прийде на допомогу у випадку, коли потрібно щось відрізати або спиляти у важкодоступних місцях.
Головна перевага шабельної пилки – це універсальність, підходить для відрізання та демонтажу різних матеріалів будь-якої форми. Компактна та зручна форма, дозволяє легко управляти нею навіть у важкодоступних місцях та гарантує відмінну маневровість.
Електроножівка відмінно справляється з:

  • Деревиною (в тому числі з цвяхами), гілками, дошками;
  • Стальним профілем, арматурою, трубами;
  • Кольоровим металом;
  • Пластиком;
  • Цеглою.

Електропила – незмінний супутник всіх слюсарів, монтажників та столярів. Однозначно стане корисним помічником у господарстві будь-якого майстра.


Особливості

  • Зручна та високопродуктивна
  • Точний, чистий різ
  • Регулювання швидкості пиляння
  • Швидка заміна пильних полотен

 

Регулювання швидкості дозволяє Вам обрати оптимальний режим пиляння, в залежності від матеріалу, який ви обробляєте. Реалізована кнопкою пуску на ручці: чим сильніше натискання, тим вищі оберти.

Якісний, швидкий розпил виходить завдяки поворотному упору або як його ще називають – «башмак». Ця опорна платформа дозволяє упертись в оброблюваний матеріал, що дуже зручно при роботі на нерівних поверхнях. Також в електропилці INTERTOOL DT-0400 кут нахилу опорної платформи змінюється в залежності від форми поверхні.

Швидка заміна ріжучих пилочок дозволяє зекономити час на пошуках необхідного ключа для їх установки. В шабельній пилці реалізований швидкоз’ємний патрон для оперативної їх установки: лише один поворот й інструмент вже повністю готовий пиляти!

Для довготривалої та якісної роботи шабельною пилою, потрібно знати, як правильно обирати полотна. Вони відрізняються розмірами та конструкцією зубців: для дерева підійдуть полотна з 10 зубцями на дюйм, для металевих конструкцій 12 – 14 зубців на дюйм, для чавуну 18 зубців.

Щоб Вам було зручно працювати в шабельній пилці встановлена кнопка блокування двигуна у ввімкненому стані для безперервної роботи.

Заведіть собі такого універсального помічника, й Ви одразу відчуєте, як робота по господарству стала набагато легшою!

 

Комплектація


Шабельна пила
Інструкція
Шестигранний ключ
Пильне полотно по металу
Пильне полотно по дереву

DT-0400
Коментарі (0)

Останні відгуки в Google про нас