Увага!

Магазин працює з 09:00 до 15:00. Довідки за телефоном:

☎ (095) 137 80 27

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть рашистам!

search

Перфоратор аккум. INTERTOOL WT-0370

Тип двигуна безщітковий
Тип патрона SDS-plus
Акумулятор Li-Ion
Швидкість обертання     0-1250 об/хв
Частота удару 0-4800 уд/хв
Енергія удару 2 Дж
Напруга 20 В
Ємність акумулятора 4 Ач
LED- підсвітка так
Гарантія 3 роки
Вага 6,250 кг
help_outlineЗапитати про товар
Перфоратор аккум. INTERTOOL WT-0370

Перфоратор аккум. INTERTOOL WT-0370

 

Потужний перфоратор з безщітковим двигуном і акумуляторною батареєю на 4 Ач - це новий рівень незалежності інструменту з високою продуктивністю та відмінною якістю виготовлення! Бездротовий перфоратор INTERTOOL WT-0370 працює від Li-Ion батареї з силою удару 2 Дж та частотою до 4800 уд/хв, нічим не поступається по функціоналу та потужності мережевим моделям.

Функціональність і висока потужність
Завдяки великій кількості режимів перфоратор може виконувати такі роботи як: свердління цегли, бетону, плитки, штроблення кабель каналів, демонтаж старої плитки, штукатурки та ін.

Основні режими роботи:
- свердління;
- свердління з ударом;
- удар.

Додатковий режим:
- регулювання положення насадки.

Потужний безщітковий двигун з надійним ударним механізмом видає до 4800 уд/хв з силою удару 2 Дж, що дозволяє легко справлятись зі свердлінням бетону, цегли, шлакоблоків до 22 мм, сталі до 13 мм, дерева до 30 мм. Плавне регулювання обертів (до 1250 об/хв) здійснюється шляхом зміною сили натискання на кнопку включення.


Акумуляторна батарея підвищеної ємності(4 Аг) дозволяє виконати великий обсяг робіт. На повному заряді акумулятора перфоратор здатний просвердлити 125 отворів глибиною 60 мм буром Ø 6 мм.

SDS-Plus патрон надійно утримує оснащення, а також дозволяє швидко та безпечно змінити його без допоміжного інструменту. Функція реверсу полегшує визволення оснастки з матеріалу, зменшуючи можливість пошкодження.

Безщітковий двигун
Безщітковий двигун забезпечує більш продуктивну роботу, двигун не перегрівається та стійкий до перевантажень, що збільшує час роботи до перерви. Завдяки відсутності колектора, двигун має ККД наближений до 90%, немає механічних втрат, зносу, а також іскріння. Витрата заряду батареї зменшена до 50%.


Комфортна робота

Завдяки продуманій ергономіці корпусу, компактному розміру та відмінному розподілу ваги, перфоратор зручно сидить в руці. Прогумована ручка забезпечує надійний хват. Додаткова рукоятка може встановлюватися в будь-якому положенні, що забезпечує додатковий контроль при виконанні важких робіт, для яких необхідно застосовувати зусилля.

Наявність яскравого підсвічування робочої зони дозволяє комфортно працювати в умовах поганого освітлення. Індикатор рівня заряду дозволяє стежити за зарядом батареї.

Комплектація


Перфоратор
Акумуляторна батарея 20В, 4Аг.
Зарядний пристрій 4А
Інструкція
Гарантійний талон
Кейс

WT-0370
Коментарі (0)

Останні відгуки в Google про нас