Увага!

Магазин працює з 09:00 до 15:00. Довідки за телефоном:

☎ (095) 137 80 27

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть рашистам!

Перфоратор INTERTOOL DT-0180
search
  • Перфоратор INTERTOOL DT-0180

Перфоратор INTERTOOL DT-0180

Напруга живлення 230 В
Споживана потужність 850 Вт
Швидкість обертання 0-900 об/хв
Частота удару 0-4400 уд/хв
Кількість режимів
Тип патрона
Максимальний діаметр свердління     деревина: 35 мм; сталь: 13 мм; бетон: 26 мм;
Енергія удару 3.2 Дж
Комплектація
Гарантія 12 міс.
Вага 4,800 кг
help_outlineЗапитати про товар
Перфоратор INTERTOOL DT-0180

Перфоратор INTERTOOL DT-0180

 

Перфоратор INTERTOOL DT-0180 – це відмінний помічник вдома під час ремонту, а також для виконання монтажних, оздоблювальних та будівельних робіт у побутових умовах. Ця модель перфоратору з системою кріплення бурів SDS-Plus та горизонтальним розташуванням двигуна має компактні габарити з ідеальним балансуванням у руці.
Електродвигун потужністю 850 Вт відмінно працює з твердими матеріалами, такими як: бетон, цегла, камінь. Частота ударів – 4400 уд/хв., максимальна енергія – 3,2 Дж, легко впорається з цегляною кладкою, відколює штукатурку, робить канавки у стінах, стелі, на підлозі та ін.


Три режими роботи:

  • Свердління
  • Свердління з ударом
  • Удар (з можливістю встановлення положення зубила)


В режимі свердління перфоратор розвиває 900 об/хв. та робить отвори у сталі – 13 мм, бетоні – 26 мм, деревині – 30 мм. Швидкість роботи регулюється за допомогою курка на ручці. Крім перерахованих вище режимів роботи, в перфораторі передбачений реверс, який необхідний під час заклинювання оснащення та для його визволення. Для зручності, під час довготривалих робіт передбачено фіксатор кнопки включення.

Перфоратор оснащений бічною рукояткою, призначеною для зручного перехоплення інструменту в роботі. Може бути встановлена під ліву чи праву руку для комфортного використання.

Прогумований надійний мережевий шнур зносостійкий, на вході в електроінструмент посилений і захищений від заломлення за допомогою спеціального елементу, що обертається довкола своєї осі. Довжина шнура (2.85 м) дозволяє працювати без додаткових подовжувачів.

Перфоратор та всі аксесуари упаковані в надійний кейс з додатковими ребрами жорсткості для ще більшої надійності. Металеві замки кейса вбережуть від випадкового розкриття, зручна широка ручка дозволить зручно транспортувати перфоратор та всі аксесуари.


Особливості:

  • Продуктивний та компактний;
  • Швидка заміна оснащення завдяки патрону SDS-plus;
  • Захист від перенавантаження під час заклинення;
  • Реверс;
  • Міцний кейс з металевими замками для зручного зберігання.


Комплектація

Перфоратор
Бічна рукоятка
Глибиномір
Інструкція
Гарантійний талон

DT-0180
Коментарі (0)

Останні відгуки в Google про нас