Увага!

Магазин працює з 09:00 до 15:00. Довідки за телефоном:

☎ (095) 137 80 27

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть рашистам!

search

Пила аккум. INTERTOOL WT-0367

Тип двигуна безщітковий
Максимальна глибина пропилу     дерево 180 мм; метал 8 мм
Хід пилки 28 мм
Акумулятор Li-Ion (не входить до комплектації)
Напруга 20 В
Гарантія 3 роки
оберти холостого ходу 2500 об/хв
Вага 3,300 кг
help_outlineЗапитати про товар
Пила аккум. INTERTOOL WT-0367

Пила аккум. INTERTOOL WT-0367

 

Акумуляторна шабельна пика INTERTOOL WT-0367 є незамінним помічником для столярів, теслярів, будівників і домашніх майстрів. Цей універсальний інструмент легко впорається з різкою деревини, арматури, труб, а також пластика і цегли. Завдяки своїм невеликим габаритам і автономності, дозволяє працювати в таких місцях, де інший інструмент безсильний.

Безщітковий двигун
Завдяки відсутності колектора, двигун показує ККД близький до 90%, т. як. не має механічних втрат і не зношується. У порівнянні зі щітковими аналогами, безщіткова конструкція не схильна до перегріву і іскрення. Висока енергоефективність дозволяє збільшувати час роботи на одному заряді батареї до 50%.

Функціональність
Хід полотна 28 мм і швидкість пропилу до 2500 ход/хв. забезпечують ефективний розпил деревини товщиною до 180 мм і металу до 8 мм. Безключовий патрон дозволяє закріпити оснащення одним поворотом фіксатора. Є можливість закріпити пильне полотно в патроні зубцями вверх, що значно спрощує проведення робіт у важкодоступних місцях. Також пила обладнана LED-підсвічуванням для робіт в умовах поганої видимості.

Безпека і надійність
Пускова кнопка інструмента доповнена блокуванням, що забезпечує захист від випадкового запуску. Ефективне відведення тепла від ключових елементів двигуна досягається за допомогою покращеної системи обдування. Надійність інструмента підтверджується гарантією 3 роки, що надається на серію електроінструмента STORM.

Комфорт в роботі
Корпус пили симетричний, тому вона зручна як для правшів, так і для лівшів. Завдяки гумовому покриттю в місцях хвата, інструмент ідеально лежить в руках, не викликає дискомфорт під час тривалих робіт. Опірна платформа дозволяє спертися на поверхню і забезпечує високу якість розпилу і стійкість. Довжина виносу платформи регулюється за допомогою кнопки, розташованої на корпусі пили.

Зарядний пристрій і акумулятор до комплекту поставки не входять!

Сумісні акумулятори і зарядні пристрої
Для тривалої роботи без перерви на зарядку акумулятора чи у разі виходу з ладу комплектного ЗП чи АКБ, Ви завжди можете докомплектувати і додатково придбати змінні акумулятори і зарядні пристрої:

WT-0367

Можливо вам також сподобається

Коментарі (0)

Останні відгуки в Google про нас