Увага!

Працюєио над наповненням сайта.
Ціни та наявність уточнюйте за телефоном:

☎ (066) 580 98 66

Слава Україні!

Мийка ВТ Stihl RE 90
search
  • Мийка ВТ Stihl RE 90

Мийка ВТ Stihl RE 90

Номінальна напруга електроживлення    220-230 В
Робочий тиск 100 бар
Максимальний тиск 130 бар
Мінімальні витрати води 350 л/год
Макс.витрати води 440 л/год
Максимальна температура води 40 °C
Вага в робочому стані 8 кг
Потужність 2,1 кВт
Рівень потужності звуку 90 дБ(A)
Шланг високого тиску 6 м
help_outlineЗапитати про товар
Мийка ВТ Stihl RE 90

Мийка ВТ Stihl RE 90

 

Продаж тільки в магазині за адресою:

м. Краматорськ, вул. Дружби, 6

Особливості

Мийка високого тиску STIHL RE 90 для домашнього господарства, незважаючи на свої компактні габарити, оснащена всім необхідним для ефективноого прибирання навколо будинку. Привабливий, ергономічний дизайн, оптимальне співвідношення ціни та якості і не тільки! Алюмінієвий корпус насоса та поршні з нержавіючої сталі, на відміну від полімерних, якими зазвичай оснащуються мийки компакт-класу – головна перевага цієї моделі.Такий насос є більш зносостійким та нечутливим до перепадів тиску чи температури води та забезпечує максимальий тиск 130 бар. Байонетне з'єднання шланга з пістолетом та мийкою значно покращує робочу ергономіку, а шарнірне з'єднання 6 -метрового шланга з пістолетом запобігає його перекручуванню під час роботи. 2 форсунки, якими серійно комплектується мийка STIHL RE 90, дозволяє пристосувати робочий тиск в залежності від завдання. Для ефективного очищення різних поверхонь скористайтесь плоскоструменевою форсункою з регулюванням тиску. Роторна форсунка легко впорається з сильними забрудненнями на нечутливих поверхнях. Для стійких забруднень використовуйте насадку з ємністю для миючого засобу, що також постачається в комплекті.

2 тримача кабелю забезпечать його акуратне зберігання безпосередньо на мийці STIHL RE 90. Для компактного зберігання пістолету, розпилювача, ємності для миючого засобу та шланга високого тиску також передбачені тримачі та відповідне місце безпосередньо на мийці STIHL RE 90.

Ефективне прибирання довкола будинку чи в саду: STIHL RE 90

Із мийкою високого тиску STIHL RE 90 вимити подвір'я, терасу, авто чи садові меблі простіше простого. Все приладдя, що входить в серійну комплектацію, зручно зберігається на мийці. Для електричного кабелю та шланга високого тиску передбачені окремі тримачі на корпусі пристрою. Міцна довга ручка та вбудовані колеса забезпеча зручне переміщення мийка STIHL RE 90 до потрібної локації.

RE020114542

Характеристики

Напруга, В
230
Тип живлення
Мережевий
Коментарі (0)

Останні відгуки в Google про нас