Увага!

Магазин тимчасово не працює. Довідки за телефоном:

☎ (095) 137 80 27

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть рашистам!

Компрессор INTERTOOL PT-0052
search
  • Компрессор INTERTOOL PT-0052

Компрессор INTERTOOL PT-0052

54 999,00 ₴
Тип масляний
Тип двигуна асинхронний трифазний
Кількість циліндрів 3
Напруга живлення     380 В
Потужність 15 кВт
Робочий тиск 8 атм.
Об'єм ресивера 300 л
Продуктивність 2000 л/хв
Тип приводу ремінний
Діаметр шланга 10-12 мм
Гарантія 3 роки
Вага 440,000 кг
Кількість

help_outlineЗапитати про товар
Компрессор INTERTOOL PT-0052

Компрессор INTERTOOL PT-0052

 

Поршневий повітряний компресор PT-0052 призначений для постачання стисненого повітря до пневматичного обладнання на виробництві та в майстернях. Компресор має двигун потужністю 15 кВт з напругою живлення 380 В. Продуктивність компресора складає 2000 л/хв., робочій тиск - 8 атм. З такою продуктивністю до компресору можна сміливо підключати декілька пневматичних інструментів одночасно. Компресор має сучасну W-подібну головку с трьома сталевими циліндрами. Завдяки такому розташуванню циліндрів значно зекономлена площа, що займає помпа компресора. На кожному циліндрі є всмоктувальні отвори з фільтрами, які необхідно періодично прочищати.

Особливості

Професійний компресор;

Асинхронний трифазний двигун;

W-подібне розташування циліндрів;

3 сталевих циліндра;

Прямий вихід із ресивера з шаровим краном;

Автоматика;

Запобіжний клапан скидання тиску.

Компресор має ремінну передачу, яка забезпечує плавність ходу і мінімальний шум в роботі. Поршнева група здійснює обертально-поступальний рух за рахунок обертання колінчастого вала, який з'єднується зі шківом крильчатки. Відомо, що сила тертя примушує механізми грітися. Тому тут крильчатка виступає в ролі охолоджуючого елемента: не дозволяє перегріватися поршням и кільцям. Крильчатка рухається за допомогою обертального руху через ремінну передачу, яка з'єднує шків електродвигуна зі шківом крильчатки. Такий тип передачі руху гасить вібрацію и не дозволяє перегріватися механізмам від тертя.

Великий об'єм ресивера – це, перш за все, економічність. Основним завданням ресивера є створення запасу стисненого повітря і згладжування пульсації. Об'єм ресивера 300 л в компресорі PT-0052 забезпечує високу економічність роботи і акумулює великий об'єм повітря для живлення потужного пневмоінструменту. Компресор має повністю автоматичний запуск. Запобіжний клапан скидання тиску робить компресор найбільш безпечним в експлуатації. Компресор обладнаний трьома виходам: два зверху ресивера і третій - прямо в ресивері з шаровим краном. На робочому майданчику  компресор можна встановлювати як стаціонарно, так і переміщувати завдяки наявності 4-х коліс.

PT-0052
Коментарі (0)

Останні відгуки в Google про нас