Увага!

Магазин тимчасово не працює. Довідки за телефоном:

☎ (095) 137 80 27

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть рашистам!

Компрессор INTERTOOL PT-0050
search
  • Компрессор INTERTOOL PT-0050

Компрессор INTERTOOL PT-0050

44 599,00 ₴
Тип масляний
Тип двигуна асинхронний трифазний
Кількість циліндрів     3
Напруга живлення 380 В
Потужність 11 кВт
Робочий тиск 8 атм.
Об'єм ресивера 300 л
Продуктивність 1600 л/хв
Тип приводу пасової
Діаметр шланга 10-12 мм
Гарантія 3 роки
Вага 301,000 кг
Кількість

help_outlineЗапитати про товар
Компрессор INTERTOOL PT-0050

Компрессор INTERTOOL PT-0050

 

Компресор поршневий PT-0050 обладнаний потужним трифазним електродвигуном потужністю 11 кВт (15 HP). Модель PT-0050 – це професійний компресор, призначений для промислових організацій, станцій техобслуговування та інших галузей виробництва. Ремінна передача забезпечує плавність роботи і малошумність компресора. Великий об'єм ресивера акумулює достатню кількість повітря для забезпечення потужних споживачів. Компресор призначений для стаціонарного використання через свою велику вагу – 300 кг.

Особливості

Професійний компресор;

Асинхронний трифазний двигун;

3 сталевих циліндра;

W-подібне розташування циліндрів;

Прямий вихід із ресивера з шаровим краном;

Автоматика;

Запобіжний клапан скидання тиску;

Продуктивність компресора складає 1600 л/хв., а робочий тиск - 8 атм. Завдяки великому об'єму ресивера 300 л і високій продуктивності до компресора можна підключати одночасно декілька пневмоінструментів, при цьому сумарні витрати повітря користувачами не повинні перевищувати продуктивність компресора. Шків електродвигуна передає обертальний рух на шків крильчатки за допомогою ременя. Шків крильчатки, в свою чергу, передає обертально-поступальний рух на колінчатий вал поршневої групи. Поршні, через всмоктувальні отвори з фільтрами червоного кольору, наповнюють повітрям ресивер, а ресивер акумулює достатньо великий об'єм повітря для роботи компресора.

Система автоматики слідкує за роботою компресора та регулює її. Електродвигун компресора автоматично вимикається, коли в ресивері утворюється максимальний робочий тиск 8 атм і вмикається, коли тиск падає до 6 атм. Нормальна робота компресора забезпечується співвідношенням часу роботи та відпочинку як 2:1. Компресор також має запобіжний клапан, призначений  для автоматичного скидання зайвого повітря. Запобіжний клапан спрацьовує, коли тиск повітря в ресивері перевищує 8,5 атм.

В таких рідкісних випадках запобіжний клапан зразу ж почне випускати зайве повітря, що дозволяє уникнути перевантаження електродвигуна. При купівлі компресора INTERTOOL PT-0050 зразу продумайте, де буде встановлено компресор, т. як він має досить великі габаритні розміри, зрозуміло за ресивера на 300 л, наявності потужного електродвигуна і поршневої групи з головками циліндрів у кількості 3 одиниці. Але не забувайте, що наявність великого об'єму стисненого повітря дозволяє працювати з компресором декільком операторам одночасно.

PT-0050
Коментарі (0)

Останні відгуки в Google про нас