Увага!

Магазин працює з 09:00 до 15:00. Довідки за телефоном:

☎ (095) 137 80 27

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть рашистам!

Компрессор INTERTOOL PT-0022
search
  • Компрессор INTERTOOL PT-0022

Компрессор INTERTOOL PT-0022

Рівень шуму 63 дБ
Тип безмасляний
Тип двигуна асинхронний однофазний
Кількість циліндрів     2
Напруга живлення 220 В
Потужність 0,75 кВт
Робочий тиск 8 атм.
Об'єм ресивера 24 л
Продуктивність 145 л/хв
Тип приводу коаксіальний
Діаметр шланга 6-8 мм
Гарантія 12 міс.
Вага 22,650 кг
help_outlineЗапитати про товар
Компрессор INTERTOOL PT-0022

Компрессор INTERTOOL PT-0022

 

Ця модель компресора може використовуватись майже для будь-яких робіт, де необхідне стиснене повітря. Широке використання компресор PT-0022 знайшов в медицині, в стоматологічних кабінетах для зубопротезних установок, в промисловості, в домашніх умовах (наприклад - аерографія). Основними особливостями компресора є його здатність працювати без мастила і надзвичайно низький рівень шуму.

Особливості

Низький рівень шуму (63 дБ);

Абсолютно чисте повітря на виході;

Безмасляний;

Коаксіальний привід;

Фільтр з регулятором тиску;

Автоматика;

Струмовий захист на корпусі компресора з кнопкою перезапуску;

Клапан аварійного скидання тиску;

Це досягається тим, що кільце поршня виготовлене із самозмащувального матеріалу з дуже низьким коефіцієнтом тертя. Не зважаючи на свою продуктивність та наявність двох циліндрів компресор має досить низьке енергоспоживання. Потужність електродвигуна складає 750 Вт. Продуктивність компресора складає 145 л/хв., а робочий тиск - 8 атм. На ресивері встановлено блок автоматики компресора: вимірювач, регулятор тиску, випускний клапан з фільтром та два манометра. Призначення манометрів - показувати вхідний і вихідний тиск. За допомогою регулюючого гвинта можна задавати необхідний тиск на виході. Фільтр затримує всі дрібні часточки на виході з ресивера, щоб на пневматичний інструмент надходило якомога чистіше повітря.

Для пересування по робочому майданчику компресор має два колеса і зручну рукоятку, з'єднану з ресивером. Опорна ніжка максимально гасить вібрації компресора і відіграє роль амортизуючого елементу. Нижня частина ресивера має клапан для зливу конденсату, який може періодично утворюватися в процесі роботи. Тому не забувайте зливати конденсат з ресивера. В іншому випадку стиснуте повітря, що подається на пневмоінструмент, може містити дрібні часточки вологи, що для фарбування, наприклад, не бажано.

PT-0022
Коментарі (0)

Останні відгуки в Google про нас