Увага!

Магазин працює з 09:00 до 15:00. Довідки за телефоном:

☎ (095) 137 80 27

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть рашистам!

Компрессор INTERTOOL PT-0013
search
  • Компрессор INTERTOOL PT-0013

Компрессор INTERTOOL PT-0013

Тип масляний
Тип двигуна асинхронний трифазний
Кількість циліндрів 2
Напруга живлення 380 В
Потужність 3 кВт
Робочий тиск 10 атм.
Об'єм ресивера 100 л
Продуктивність 500 л/хв
Тип приводу ремінний
Кількість манометрів     2 од.
Діаметр шланга 10 мм
Гарантія 3 роки
Вага 85,000 кг
help_outlineЗапитати про товар
Компрессор INTERTOOL PT-0013

Компрессор INTERTOOL PT-0013

 

Потужний і продуктивний компресор PT-0013 з трифазним електродвигуном призначений для постачання стиснутого повітря до пневматичного обладнання, що використовується на виробництві та в майстернях. У компресора достатньо потужності для підключення одночасно декількох пневматичних інструментів, при цьому сумарні витрати повітря споживачами не повинні перевищувати продуктивність компресора.

При робочому тиску 10 атм продуктивність компресора складає 500 л/хв., об'єм ресивера — 100 л. Нормальна робота компресора забезпечується співвідношенням часу роботи та відпочинку, як 2:1. Компресор, для зручного пересування по робочому майданчику, має два колеса і хромовану подовжену рукоятку, з'єднану з ресивером. На зворотній стороні ресивера встановлена додаткова рукоятка для підняття компресора. Дві опорні ніжки гасять вібрацію компресора, що може виникати в процесі роботи.

Особливості

Ремінна передача;

2 чавунні циліндра;

V-подібне розташування циліндрів;

2 виходи з швидкороз'ємними з'єднаннями;

2 манометри та регулятор тиску;

Автоматика;

Запобіжний клапан скидання тиску;

Блок керування компресором складається з блоку ввімкнення/вимкнення, двох вихідних клапанів, двох манометрів, запобіжного клапана. Для того щоб захистити користувача, шківи з ременями закриті захисною металевою решіткою. Компресор має V-подібну головку циліндрів, у верхній частині якої розташовані два отвори забору повітря з фільтрами. Чавунні циліндри мають великі ребра охолодження із алюмінію. Компресор обладнаний трифазним електродвигуном 380 В (3000 Вт), який через ремінну передачу приводить в дію головку компрессора.

Переміщенням поршня забезпечується нагнітання повітря. Перепускний клапан, який розташований в головці циліндра, забезпечує приток повітря через повітряний фільтр в циліндр. Потім стиснуте повітря через трубопровідну магістраль поступає в ресивер. На ресивері встановлено блок автоматики, вимірювач і регулятор тиску, випускний клапан. І, нарешті, через гнучкий шланг (купується окремо) стиснуте повітря поступає у під'єднані пневматичні інструменти. Для забезпечення якісних характеристик стиснутого повітря обов'язково використовуйте блок підготовки повітря.

апана. Для того чтобы защитить пользователя, шкивы с ремнями закрыты защитной металлической решеткой. Компрессор имеет V-образную головку цилиндров, у верхнего основания которых располагаются два всасывающих фильтра. Головки цилиндров выполнены из алюминия и имеют большие ребра охлаждения. Компрессор оснащен трехфазным электродвигателем 380В(3000Вт), который через ременную передачу придает поршню возвратно-поступательное движение. Перемещением поршня обеспечивается нагнетание воздуха. Перепускной клапан, который размещен в головке цилиндра, обеспечивает приток воздуха через воздушный фильтр в цилиндр. Затем сжатый воздух через трубопроводную магистраль поступает в баллон для сжатого воздуха (ресивер). На ресивере установлен блок автоматики, измеритель и регулятор давления, выпускной клапан. И, наконец, через гибкий шланг (приобретается отдельно) сжатый воздух поступает на подключаемые пневматические инструменты и приводит их в движение. Для обеспечения качественных характеристик сжатого воздуха обязательно используйте блок подготовки воздуха.
PT-0013
Коментарі (0)

Останні відгуки в Google про нас