Увага!

Магазин тимчасово не працює. Довідки за телефоном:

☎ (095) 137 80 27

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть рашистам!

Компрессор INTERTOOL PT-0009
search
  • Компрессор INTERTOOL PT-0009

Компрессор INTERTOOL PT-0009

Тип масляний
Тип двигуна асинхронний однофазний
Кількість циліндрів 1
Напруга живлення 230 В
Потужність 1,5 кВт
Робочий тиск 8 атм.
Об'єм ресивера 24 л
Продуктивність 206 л/хв
Тип приводу коаксіальний
Кількість манометрів     2 од.
Діаметр шланга 6-8 мм
Гарантія 12 міс.
Вага 23,500 кг
help_outlineЗапитати про товар
Компрессор INTERTOOL PT-0009

Компрессор INTERTOOL PT-0009

 

Поршневий компресор PT-0009 за своїми технічними характеристиками дуже нагадує компресор PT-0010. Модель PT-0009 дуже зручна у використанні за рахунок сучасної компактної конструкції розташування електродвигуна та компресорного блоку на одній осі. Невелика вага робить компресор мобільним. Одна людина за допомогою основної рукоятки для транспортування і рукоятки, що виходить з тильного боку ресивера, зможе завантажити його в кузов свого авто.

Особливості

Прямий привід

Сталевий циліндр

2 манометри

2 виходи з швидкороз'ємними з'єднаннями

Регулятор тиску

Аварійний клапан скидання повітря

Струмовий захист на корпусі компресора з кнопкою перезапуску

Для транспортування по робочому майданчику компресор оснащений двома колесами. А для стійкості під час роботи компресор має опорну ніжку, яка виступає як амортизатор. Компресор має ресивер об'ємом 24 л. Він застосовується для фарбування, продувки, накачування, тобто там, де застосовується стиснуте повітря з пневмоінструментом. Широке застосування ця модель компресора знайшла і в домашніх умовах. Наприклад, для роботи з аерографом, де при нанесенні малюнка, обсягу ресивера цілком достатньо.

Компресор має високий рівень безпеки та порівняно низький рівень шуму. При виборі компресора для роботи з пневмоінструментом, звертайте увагу не тільки на технічні характеристики компресора, але й на характеристики пневматичного інструменту, який Ви будете застосовувати. В іншому випадку пневмоінструмент буде працювати не на повну потужність. Компресор PT-0009 має електродвигун потужністю 1500 Вт. Робочий тиск - 8 атм, а продуктивність - 206 л/хв.

Для того, щоб можна було контролювати тиск, компресор оснащений двома манометрами. Один манометр служить для контролю тиску на вході, а другий - для контролю тиску на виході. Також за допомогою регулювального гвинта можна задавати необхідний тиск в межах до 8 атм. Для періодичного зливу конденсату в нижній частині ресивера є спускний клапан. Електродвигун від зовнішніх механічних впливів захищений додатковим кожухом.

PT-0009
Коментарі (0)

Останні відгуки в Google про нас