Увага!

Магазин тимчасово не працює. Довідки за телефоном:

☎ (095) 137 80 27

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть рашистам!

Компрессор INTERTOOL PT-0007
search
  • Компрессор INTERTOOL PT-0007

Компрессор INTERTOOL PT-0007

Рівень шуму 93 дБ
Тип масляний
Тип двигуна асинхронний однофазний
Кількість циліндрів 2
Напруга живлення 230 В
Потужність 3 кВт
Робочий тиск 10 атм.
Об'єм ресивера 50 л
Продуктивність 420 л/хв
Тип приводу коаксіальний
Кількість манометрів     2 од.
Діаметр шланга 6-8 мм
Гарантія 12 міс.
Вага 39,000 кг
help_outlineЗапитати про товар
Компрессор INTERTOOL PT-0007

Компрессор INTERTOOL PT-0007

 

Компресор PT-0007 рекомендований для всіх видів робіт в автомайстернях, на будівництві та для власного використання у гаражних роботах. Однофазний електричний двигун можна підключати до побутової електромережі 230 В. Повітряний компресор INTERTOOL PT-0007 має потужний електродвигун 3000 Вт. Продуктивність компресора становить 420 л/хв, а максимальний робочий тиск - 10 атм.

На компресорі є запобіжний клапан, який відкривається, якщо раптом тиск в ресивері досяг 10,5 атм. Запобіжний клапан виступає в ролі додаткового захисту, випускаючи з ресивера зайве стиснене повітря. Компресор PT-0007 з об'ємом ресивера 50 л надовго зберігає в роботі необхідний обсяг стисненого повітря. Має прямий привід від електродвигуна до голівки з двома сталевими циліндрами.

Особливості:

Прямий привід

2 сталевих циліндри

V-подібне розташування циліндрів

2 виходи зі швидкороз'ємними з'єднаннями

Регулятор тиску та 2 манометри

Автоматичний запуск та відлючення при досягненні мінімального та граничного рівня тиску

Автоматичний аварійний клапан скидання повітря

Захист від струму на корпусі компресора з кнопкою перезапуску

 

Прямий привід (коаксіальний) передає обертальні рухи на вал головки циліндрів з частотою обертання електродвигуна. На голівці циліндра розміщується повітряний фільтр. Зручне транспортування компресора на робочому майданчику здійснюється двома колесами та рукояткою. Опорна ніжка компресора має щільну гумову накладку, вона пом'якшує вібрацію та коливання і виступає в ролі амортизуючого елемента. Для того, щоб можна було контролювати тиск в ресивері й тиск на виході, компресор оснащений двома манометрами.

Для зручності монтажу шлангів високого тиску компресор має швидкороз'ємні з'єднання. А для зливу зайвої вологи, яка утворюється в процесі роботи, в нижній частині компресора є зливний клапан, який потрібно періодично відкривати. Компресор PT-0007 має компактні габаритні розміри та не займе багато місця на робочому майданчику. Дана модель ідеально підійде для робіт в автосервісах, при ремонтно-будівельних роботах, в шиномонтажних майстернях та в гаражному господарстві.

PT-0007
Коментарі (0)

Останні відгуки в Google про нас