Увага!

Працюєио над наповненням сайта.
Ціни та наявність уточнюйте за телефоном:

☎ (066) 580 98 66

Слава Україні!

search

Гайкокрут DeWALT DCF899NT

Тип двигуна Безщітковий
Напруга, В 18
Джерело живлення акумуляторне
Вихідна потужність, Вт 610
Тип акумулятора Li-lon
Максимальний крутний момент, Нм 950
Частота обертання, об/хв 1900
Частота обертання 1 швидкість, об/хв 400
Частота обертання 2 швидкість, об/хв 1200
Частота обертання 3 швидкість, об/хв 1900
Частота ударів, уд/хв 2400
Макс. діаметр голівки, мм M24
Розмір тримача насадки, дюйм 1 ⁄ 2
Кількість швидкостей 3
Вага, кг 2.6
help_outlineЗапитати про товар
Гайкокрут DeWALT DCF899NT

Гайкокрут DeWALT DCF899NT

 

Особливості DCF899NT

Відкручуйте гайки легко і швидко

В інтернет-магазині ЕСКО представлено цілий арсенал різних інструментів для будівельної галузі. Одним з механізмів, без яких не обійтися справжнім майстрам будівельної справи, є гайковерти.

Гайковерти - ручні інструменти, призначені для відкручування і закручування гайок, а також різьбових з’єднань на глухаря і анкер-шурупах. Цю категорію інструментів, серед інших світових брендів, випускає фірма DeWALT. Продукція американського бренду DeWALT відрізняється ергономічністю, зручністю в експлуатації і безпекою, що важливо для електричних приладів.

Гайковерт останнього покоління

Високою потужністю і ергономічністю характеризується гайковерт DeWALT DCF899NT. Він відноситься до категорії промислових інструментів. Акумуляторний двигун моделі розрахований на 18 В і дозволяє працювати в умовах підвищеної вологості і відсутності підключення до електричної мережі. Інноваційна технологія XR Li-Ion дозволяє підвищити продуктивність і термін експлуатації батареї. На жаль, акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплектацію гайковерта.

Модель DCF899NT проводиться в Сполучених Штатах. Це потужний інструмент, виготовлений за сучасними технологіями. Електродвигун, як і вся продукція фірми DeWALT, відрізняється надійністю. Для запобігання перегрівання двигуна в Гайковерти передбачений вентилятор.

Серед інших переваг, модель DeWALT DCF 899 NT оснащена вимикачем, який дозволяє додатково контролювати прилад. Інструмент має прогумовану рукоять, щоб запобігти ковзанню під час роботи. Гайковерт добре збалансований і має низьку вагу. Крім того, модель DeWALT DCF899NT оснащена півдюймових держателем насадки, що дозволяє більш ефективно зробити передачу крутного моменту.

Фронтальна підсвічування гайковерта дозволяє працювати в приміщеннях з низькою освітленістю. Модель має модульну конструкцію, тому майстер легко може виявити і усунути несправність.

Комплектація

✔ Без акумулятора та зарядного пристрою.
✔ Валіза - 1 шт

DCF899NT
Коментарі (0)

Останні відгуки в Google про нас