Увага!

Магазин тимчасово не працює. Довідки за телефоном:

☎ (095) 137 80 27

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть рашистам!

search

Дрель ударная Intertool DT-0121

869,00 ₴
Ключовий патрон 1.5-13 мм
Кількість обертів холостого ходу 0-2800 об/хв
Частота мережі 50 Гц
Напруга живлення 230 В
Споживана потужність 950 Вт
Максимальний діаметр свердління     дерево: 40мм; сталь: 14мм; цегла/бетон: 16мм
Різьба шпинделя 1/2" х 20 UNF
Гарантія 12 міс.
Вага 2,408 кг
Кількість

help_outlineЗапитати про товар
Дрель ударная Intertool DT-0121

Дрель ударная Intertool DT-0121

 

Ударний дриль – один з найпопулярніших інструментів вдома та на будівельному майданчику, оскільки в ньому поєднані функції класичного дриля та побутового перфоратора. Ударний дриль DT-0121 призначений для свердління отворів в бетоні, цеглі, металі, пластику та деревині. Невелика вага та розмір дозволяють зберігати та транспортувати дриль без особливих проблем.
 

Особливості

  • Велика кількість обертів (до 3000 об/хв) та висока частота ударів дозволять робити рівні та точні отвори навіть у щільних матеріалах.
  • Металевий корпус двигуна ефективно відводить тепло та збільшує термін служби інструменту.
  • Можливості дриля розширені: регулятором та обмежувачем обертів, кнопкою реверса, двома режимами свердління (з ударом або без нього), фіксатором пускової кнопки, додатковою рукояткою та обмежувачем глибини свердління.
  • Зручно сидить у руці та не перевантажує Ваш зап'ясток, завдяки якісній збірці, прогумованій рукоятці, та відмінному перерозподілу ваги.

 

Дриль, потужністю 950 Вт, легко справляється з поставленими завданнями. Встановлений ключовий патрон (ключ в комплекті) надійно фіксує свердла діаметром від 1,5 до 13 мм та не дає їм прокручуватися навіть в ударному режимі. Міцний металевий корпус редуктора збільшує робочий ресурс інструменту, оскільки ефективно відводить тепло, а також витримує великі механічні навантаження.
 

Функції, що розширюють можливості дриля

Свердлить гладко та не перевантажується на старті, завдяки двом регуляторам обертів з широким діапазоном: механічному (колесо-регулятор на копці пуск) та електронному (оберти залежать від сили натискання на кнопку пуск).

Зручний перемикач у верхній частині дриля дозволяє обрати між ударним та безударним режимами. Кнопка реверсу на корпусі м’яко перемикає дриль на протилежне обертання без втрати потужності. Наявність цієї функції допомагає діставати свердла з глибоких отворів, а також викручувати шурупи.

Фіксатор пускової кнопки (фіксує тільки повністю нажату кнопку) дозволяє зафіксувати інструмент в безперервно працюючому стані.Виставивши обмежувач глибини на необхідне значення Ви не просвердлите матеріал наскрізь та зможете швидко зробити багато однакових отворів.
 

Рукоятка та дріт

Якісна збірка та гумова накладка на рукоятці зменшують вібрацію та покращують умови праці оператора. Додаткова рукоятка дозволяє працювати обома руками, а також фіксує обмежувач глибини. Надійний двометровий дріт не дубіє за низької температури та не переломлюється.

Візьміть ударний дриль у руки і Ви за кілька секунд просвердлите отвір у бетоні, цеглі та нержавіючій сталі.

DT-0121
Коментарі (0)

Останні відгуки в Google про нас