Увага!

Магазин працює з 09:00 до 15:00. Довідки за телефоном:

☎ (095) 137 80 27

Слава Україні! Слава ЗСУ! Смерть рашистам!

Список товарів за брендом King Tony

Компанія KING TONY TOOLS Co., Ltd. успішно працює на ринку спеціалізованого автослюсарного інструменту вже більше 35 років.

У 1976 році в Тайвані Чарльз Лай і Тоні Лі заснували завод ковальської справи і назвали компанію Tony Metal Company. Завод спеціалізувався на кувальних і штампувальних процесах для виробництва ручного інструменту.

У міру освоєння компанією ринку, швидко зростав і споживчий попит на високоякісні вироби за порівняно низькими цінами.

У 1984 році на заводах KING TONY стали випускати професійний інструмент. Були відпрацьовані склади легованих сталей і методи для їх термічної обробки. Звичайні торцеві головки компанія King Tools зробила на 30% міцніше, ніж того вимагає міжнародний стандарт DIN. А висока якість інструменту Tony Tools підтверджують міжнародні сертифікати ISO 9002 і TUV.

1985 рік дав світові нову торгову марку KING TONY TOOLS Co., Ltd. Символ KING TONY - відповідальність, впевненість і якість. Компанія постійно розвивається, піклуючись про професійний ріст своїх співробітників. Удосконалюючи своє обладнання, операційні системи і дизайн, керівництво KING TONY організувало чітку організаційну структуру, що дозволяє співробітникам проявити всі свої таланти. Даний підхід і строгий контроль якості продукції дають можливість KING TONY говорити про зростання компанії в 250% з 2000-2004 року.

Компанії KING TONY належить власна сучасна випробувальна база, яка використовується для контролю готової продукції. Асортимент KING TONY включає в себе практично всі види слюсарно-монтажного інструменту, який відрізняється високою якістю, витримує високі динамічні і статичні навантаження.

KING TONY представляє багатий асортимент продукції високої якості, який призначений для авторемонтних, виробничих, ремонтно-експлуатаційних майстерень.

Знайдено товарів: 175.

Показати 1-12 з 175 товарів