Увага!

Працюєио над наповненням сайта.
Ціни та наявність уточнюйте за телефоном:

☎ (066) 580 98 66

Слава Україні!

Список товарів за брендом King Tony

Компанія KING TONY TOOLS Co., Ltd. успішно працює на ринку спеціалізованого автослюсарного інструменту вже більше 35 років.

У 1976 році в Тайвані Чарльз Лай і Тоні Лі заснували завод ковальської справи і назвали компанію Tony Metal Company. Завод спеціалізувався на кувальних і штампувальних процесах для виробництва ручного інструменту.

У міру освоєння компанією ринку, швидко зростав і споживчий попит на високоякісні вироби за порівняно низькими цінами.

У 1984 році на заводах KING TONY стали випускати професійний інструмент. Були відпрацьовані склади легованих сталей і методи для їх термічної обробки. Звичайні торцеві головки компанія King Tools зробила на 30% міцніше, ніж того вимагає міжнародний стандарт DIN. А висока якість інструменту Tony Tools підтверджують міжнародні сертифікати ISO 9002 і TUV.

1985 рік дав світові нову торгову марку KING TONY TOOLS Co., Ltd. Символ KING TONY - відповідальність, впевненість і якість. Компанія постійно розвивається, піклуючись про професійний ріст своїх співробітників. Удосконалюючи своє обладнання, операційні системи і дизайн, керівництво KING TONY організувало чітку організаційну структуру, що дозволяє співробітникам проявити всі свої таланти. Даний підхід і строгий контроль якості продукції дають можливість KING TONY говорити про зростання компанії в 250% з 2000-2004 року.

Компанії KING TONY належить власна сучасна випробувальна база, яка використовується для контролю готової продукції. Асортимент KING TONY включає в себе практично всі види слюсарно-монтажного інструменту, який відрізняється високою якістю, витримує високі динамічні і статичні навантаження.

KING TONY представляє багатий асортимент продукції високої якості, який призначений для авторемонтних, виробничих, ремонтно-експлуатаційних майстерень.

Знайдено товарів: 175.

Показати 1-12 з 175 товарів